دستگاه لیزر برش و حکاکی

دستگاه لیزر برش و حکاکی

 

دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزات ابعاد ۱۳۰ در ۹۰ :

 دستگاه لیزر برش و حکاکی با اشعه لیزر بر روی غیر فلزات با دقت فوق العاده زیاد و با باریکه ی لیزر ۰٫۲۵ میلی متر تا ۰٫۷۵ میلی متر جهت ایجاد اشکال با دقت ۰٫۰۵۵ میلی متر و سرعت زیاد جهت ساخت نمونه تا تولید تیراژ بالا و کاربری بسیار آسان و با فاصله بسیار کوتاه از طراحی تا ساخت نمونه میباشد.

این دستگاه ها برش و حکاکی لیزر جزء لاینفک برخی از مشاغل می باشد و ساخت برخی قطعات جزء با این روش مقدور و گاهی مقرون به صرفه نمیباشد.

دستگاه لیزر برش و حکاکی,دستگاه لیزر برش و حکاکی طلا,دستگاه لیزر برش و حکاکی دست دوم,دستگاه لیزر برش و حکاکی قیمت,دستگاه لیزر برش و حکاکی فلزات,دستگاه برش لیزری و حکاکی,فروش دستگاه لیزر برش و حکاکی,دستگاه برش و حکاکی لیزر غیر فلزات,دستگاه برش و حکاکی لیزری دست دوم,دستگاه برش و حکاکی لیزری غیر فلزات,

دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزات ابعاد ۱۳۰ در ۹۰

ابعاد میز: ۱۳۰×۹۰ می باشد که  دارای توان تیوب: ۱۳۰ وات و نوع تیوب Reci Z۴ ، چیلر: CW-۵۰۰۰،و مادربورد: MPC lettro ۶۵۶۵ نسل جدید مادربورد است. از خصوصیت دیگر این دستگاه دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزمیتوان گفت که این دستگاه دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزدارای نور هدایتگر لیزری ، مادربورد: MPC lettro ۶۵۶۵ نسل جدید مادربورد است که دارای استابلایزر SVC۵kw (خروجی ۷kw) میباشد. ریلهای دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلز ساخت تایوان ، سویچ مارک OMRONN ساخت ژاپن ، لنز و آیینه ساخت سنگاپور (یا آمریکا) هستند. نوع میز دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلزات دو میز (لانه زنبوری ، کادری یا CNC، کادری) و طول میز کار دستگاه ۹۰ cmm (طول نامحدود) می باشد.

همچنین از دیگر خصوصیات این دستگاه لیزرغیر فلزات یمتوان گفت که قسمت  عقب و جلوی دستگاه لیزر برش و حکاکی غیر فلز باز است و قابل استفاده برای اندازه های مختلف را دارد.

برش مقوا با لیزر

برش مقوا با لیزر

توضیحات محصول  لیزر برش و حکاکی ۱۳۰ در ۹۰  :

۱) سایز : ۱۳۰۰mm*900mm

۲) میز کار : شمشیری و بالا پایین

۳) حکاکی و برش اکرلیک و ام دی اف و چرم و شیشه و غیره

صنعت قابل اجرا  لیزر برش و حکاکی ۱۳۰ در ۹۰  :

لاستیک، پلاستیک، اسباب بازی پارچه، چرم، برش گلدوزی کامپیوتر، قالب، صنایع دستی، بامبو و چوب، تبلیغات و ساخت و ساز دکوراسیون، بسته بندی و چاپ، محصولات کاغذی.

مواد قابل اجرا  لیزر برش و حکاکی ۱۳۰ در ۹۰  :

اکریلیک، پلاستیک، کاغذ، فوم، پارچه، چرم، لاستیک، ام دی اف، تخته سه لا، و غیره.آیا می اکریلیک، بامبو، پلاستیک، چرم، MDF، تخته سه لا، شیشه، سنگ، و غیره حکاکی.

سایر خصوصیات  دستگاه لیزر برش و حکاکی:

 فیلم دستگاه :

af8

سایر خصوصیات دستگاه  لیزر برش و حکاکی ۱۳۰ در ۹۰ :

 

Model SF1390/SF1410/SF1610
Working Area ۱۳۰۰mm*900mm 1400mm*1000mm 1600mm*1000mm
Laser power ۸۰W, ۱۰۰W
Laser Type sealed CO2 laser tube
Working Platform honeycomb or  blade
Working Speed ≤۸۰۰mm/s
Resolution Rate ±۰٫۰۵mm
Supported Graphic Formats BMP,PLT,DST,AI,DXF,etc
Cooling Mode water cooling and protection system
Control System DSP System
Driving System Stepper
Compatible software CoreDraw  AutoCAD  Photoshop
Working Voltage ۰~۴۵℃
Working Humidity ۵%~۹۵% (without condensed water)
Dimension ۱۴۲۰x1020x1100(mm)
Gross Weight ۳۵۰kg

 

 ورود به بزرگترین مرکز فروش دستگاه لیزر برش